Zawodnicy i trenerzy Polski Cukier Gwiazdy w finale Akademickich MP

Związani z KS Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz, jako zawodnicy bądź trenerzy, Mateusz Cholewczyński i Mateusz Ufnal awansowali do finałowego turnieju Akademickich Mistrzostw Polski.

W barwach Wyższej Szkoły Gospodarki Bydgoszcz zagrali także Filip Stypka i Michał Majchrzak.

W zawodach półfinałowych zajęliśmy 4 miejsce. Zwyciężyła Politechnika Gdańska w składzie m.in. z grającymi w Poltarex Pogoni Lębork Adamem Doszem i Sławomirem Doszem – mówi Mateusz Cholewczyński z 3-ligowego KS Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz.

W ćwierćfinale bydgoska drużyna wygrała z Uniwersytetem Przyrodniczym Wrocław 3:2, s półfinale przegrała z Politechniką Gdańską 0:3 i o 3 lokatę z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika Toruń 1:3

W grupie z Politechniką Wrocławską 3:1, Uniwersytetem Medycznym Wrocław 3:0 i porażka z Uniwersytetem Szczecińskim 2:3.

Finałowy turniej AMP odbędzie się w dniach 13-14 maja w Gdańsku.